INFORMACIJA APIE KORSETUS

Korsetas – Tai priemonė, kuri akimirksiu sumažina liemens apimtis, paslepia nereikialingus kilogramus ir leidžia džiaugtis puikiomis linijomis. Korsetas ne tik sumažina liemens apimtis momentaliai (tik užsidėjus), bet ir padeda pasiekti ilgalaikius rezultatus, dėvint reguliariai yra treniruojamas liemuo – mažėja apimtys, stangrėja kūnas.

Tai naujausias mados klyksmas! – Juosmens treniravimas korseto pagalba.   Šis būdas yra skirtas kiekvienai šiuolaikiškai  moteriai ar merginai, kuri siekia sumažinti savo liemens apimtis, išryškinti taliją, sudeginti kalorijas ir numesti svorio.  Jei esatete  nepatenkinta riebalų pertekliumi, ties pilvu, nugaroje ar šonuose liekininatis korsetas yra idealus būdas, padedantus atsikratyti nepageidaujamasis cenimetrais.

Naudojant figūrą koreguojančius korsetus GetinShape, probleminės kūno vietos yra stipriau apspaudžiamos, o specialus sukirpimas padeda smarkiai išryškintmoteriškas linijas. Nešiojant korsetą yra stangrinami pilvo, nugaros raumenys. Korsetas palaiko nugarą, neleidžia kūprintis, palaiko taisyklingą stovėseną, dėl to mažina nugaros skausmus. Tai idealus variantas pagimdžius vaikelį, smarkiai sulysus arba siekiant sumažinti kūno linijas.

Korsetas yra sudarytas iš metalinių, spyruokliuojančių įtvirtinimų, todėl yra labai tvirtas, nesilanksto ir nesigarankščiuoja, neišsitampo, yra pakankamai ilgas, todėl papildomi kilogramai „neišvirsta“ sėdint, pasilenkus, riebalai nesikaupia ties korseto pradžia ar pabaiga. Tai idealus palydovas sportuojant, dėvint aptemptas sukneles, atliekant bet kokį namų ruošos darbą.

Išsamesnė informacija yra pateikiama po kievieno produkto aprašymu.